Kosmetyki dla dzieci są często ignorowane przez dorosłe kobiety, które mijają je na półkach w drogerii. Niesłusznie! Ich zbawienne oddziaływanie i delikatny skład nadają się do każdego rodzaju skóry i potrafią działać cuda. Ten cudowny kosmetyk nadaje się zarówno do walki z krostami, krem pod oczy i na noc. Ale po kolei..

„Zawiera tlenek cynku”

Być może i wy jako nastolatki, słyszałyście od swoich koleżanek i mam, że najlepszą metodą walki z pojedynczymi wypryskami są kremy na bazie cynku. Nie mając jednak pod ręką apteki warto sięgnąć po Bambino. Smarując podrażnione miejsce już na drugi dzień widać zniewalającą różnicę. Łagodny skład kremu doskonale radzi sobie z krostami, dzięki czemu daje nam poczucie pewności siebie. Nie trzeba wydawać pieniędzy na tubki maści cynkowej, które mają ograniczone zastosowanie. Lepiej zainwestować w Bambino, który nie tylko sprzedawany jest w większych opakowaniach, ale także ma o wiele więcej zastosowań.

Krem na noc? Dlaczego nie!

Zbawienną rolę Bambino odkryłam przypadkiem, podkradając go swojej małej siostrze. Stosowany na odparzenia krem idealnie spisał się jako nawilżenie mojej suchej skóry. Na drugi dzień wygląda ona na wypoczętą, a przede wszystkim nie ma tłustych śladów. Bambino ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny- stosowany codziennie wystarczy na kilka tygodni. Można go również używać jako krem pod oczy. Zapewnia on uczucie wypoczętej skóry, a przede wszystkim niweluje worki pod oczami. Krem Bambino powinien stać się nieodłącznym elementem kosmetyczki każdej kobiety!